Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Tradiciškai daugelis Lietuvos mokyklų ir kitų įstaigų prisideda prie gražios, visuomeninės akcijos – kovai prieš patyčias paminėti.
Mūsų gimnazija taip pat nelieka abejinga šiam reiškiniui ir visą savaitę (kovo 24-28 d.d.) simboliškomis veiklomis minėjo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Šios savaitės pagrindinis simbolis “Draugystės knyga”, todėl gimnazistai, padedami socialinės pedagogės Romos Pikturnaitės, paruošė skirtukus knygoms. Visą savaitę vyko užsiėmimai, kurių metu buvo žiūrimi filmukai apie patyčias ir vyko “karštos” diskusijos, praktinis darbas, mokytojai apie patyčias kalbėjo per pamokas, buvo parengtas stendas. Savaitę pradėjome paleisdami “Draugystės” vainikėlius Imsrės upeliu, o užbaigėme – mokinių mini pasirodymu “Draugystės daina”.

Vaiko gerovės komisijos narė, socialinė pedagogė Roma Pikturnaitė

Pereiti prie turinio