Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Gimnazijos 4c klasės mokiniai aktyviai palaikė jurbarkiečių organizuojamą paramos akciją beglobiams gyvūnams ir noriai nešė ne tik nebenaudojamus augintinių daiktus, bet ir simboliškai aukojo pinigus, už kuriuos buvo bendrai nupirkta daug sauso maisto ir konservų beglobiukams, specialių užpilamų makaronų šunims, kraiko katėms ir kitų reikalingiausių daiktų. Visa 4c klasės surinkta parama vos tilpo ant stalo. Ji palikta greta gimnazijos esančioje veterinarijoje ir lauks savo eilės, kuomet pasieks Kauno prieglaudas.

Prie šios akcijos prisidėjo ir keletas kitų klasių mokinių. Jų paaukotus maitinimo produktus, taip pat pristatėme į veterinarijos vaistinę.

Daryti gerus darbus apsimoka, nes tik maži dalykai sukuria didelius pokyčius.

4c klasės auklėtoja Loreta Tamošaitienė

Pereiti prie turinio