Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Birželio 11 d. 1E klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja Daiva Karčiauskiene ir biologijos mokytoja Janina Ašutaityte, lankėsi Smalininkų Verslo ir technologijų mokykloje įsikūrusioje Mobiliojoje mokslinėje laboratorijoje (MoMoLab). Išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje įrengtoje laboratorijoje gausu mokslinės įrangos, modernių prietaisų, skirtų įvairiems moksliniams eksperimentams atlikti, taip pat tirti gamtą ir konstruoti robotus.

Mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susipažinti su moksliniais prietaisais, stebėti mokslinius eksperimentus. Gabiausieji atliko mikrobiologijos ir biochemijos tiriamuosius darbus. Didelį įspūdį paliko lankymasis didžiuliame mobiliajame planetariume, kur vyko edukacinė programa „Gyvybės paieška Visatoje“. Vizitas baigėsi apsilankymu Smalininkų technikos muziejuje.

Pereiti prie turinio