Projektas „Mokyklos – ateities partneriai“

schulen

Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministras dr. Frankas-Walteris Steinmeieris iniciavo projektą „Mokyklos – ateities partneriai“, kurio tikslas yra sukurti mažiausiai tūkstančio mokyklų-partnerių tinklą visame pasaulyje ir taip atkreipti jaunų žmonių dėmesį į patrauklią šiuolaikinę Vokietiją bei jos visuomenę.

Mūsų gimnazija yra viena tokių mokyklų, kurioje mokiniai gali išlaikyti vokiečių kalbos diplomo -DSD II, o nuo šių metų ir DSD I egzaminus.

Sveikiname dvyliktokę Indrę Siriūnaitytę sėkmingai išlaikius šį egzaminą ir linkime sėkmės mokiniams, laikantiems DSD I egzaminą, kurio dalis raštu jau įvyko kovo mėnesį, o egzaminas žodžiu vyks balandžio 15 d.

Vokiečių kalbos mokytoja  Ona Stanaitienė