Nuotolinis projektas „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“

Projekto koordinatorius Justas Paulikas ir VšĮ „Turing School" mūsų gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti nuotoliniuose  projekto „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ užsiėmimuose apie informacines technologijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė džiaugiasi aktyviu  III b klasės mokinių ir klasės auklėtojos  Redos Žemelienės dalyvavimu bei Kahoot viktorinos laimėtojais Tomu, Juliumi ir Paulina, kurie bus apdovanoti organizatorių prizais. Sveikiname!

Pasidaliname keletu užfiksuotų nuotolinės paskaitos „Dirbtinis intelektas Dirbtinis intelektas: nuo BMW iki Beyonce", akimirkų.