foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Draudimo konsultanto darbo specifika

  Gimnazijos 1-4 klasių mokiniams 2015-03-16 d. technologijų pamokose (mokyt. I.Petruitienė) AB “Lietuvos Draudimas” pristatė draudimo konsultanto darbo specifikos ypatumus bei draudimo produktus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija