foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Akcija „Lietuvai ir man“ - apyrankės

    Gimnazistai atsiliepė į akcijos „Lietuvai ir man“ kvietimą susiburti ir tradicinę Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę papildyti vieningu akcentu. Technologijų pamokų metu kartu su technologijų mokytoja I. Petruitiene rišo trispalves apyrankes – Lietuvai ir sau. Šios apyrankės – tai draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Apyrankė nuo rankos nenurišama, kol pati susidėvi. Mokiniai akcijos apyrankėmis papuošė gimnazijos mokytojus.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija