foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konstitucijos egzamino II etapas

    Spalio 15 d. 4-ų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Konstitucijos egzamino II etape. Iš 4 dalyvių du darbai, atitikę numatytus vertinimo kriterijus,  nusiųsti centralizuotai vertinimo komisijai. Simono Mikšio ir Arnoldo Milkaus darbai laukia komisijos vertinimo. Laimėtojų apdovanojimai vyks spalio 29 d. prezidentūroje.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija