foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazisto pasas

   Lapkričio 22 d. į  gimnazijos aktų salę sugužėjo pirmų gimnazijos klasių gimnazistai, auklėtojai ir mokinių tėvai. Visi su nekantrumu laukė kol pirmą kartą gimnazijos istorijoje bus įteikti gimnazisto pasai. Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė sumanė įgyvendinti šią naują tradiciją įprasminant iškilmingu renginiu. Fotografas Algimantas Mačianskis pagamino visiems gimnazisto pasus, kuriuos renginio metu įteikė gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius kartu su klasių auklėtojomis Jolanta Norkūniene, Roma Pikturnaite ir Loreta Tamošaitiene. Šventės dalyvius džiugino Edvardo Navicko, Almanto Tamošaičio, Lauros Bartusevičiūtės atliekamos solinės dainos. Žiūrovai klausėsi mišraus ansamblio dainų, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Gražina Mikšienė, gėrėjosi šiuolaikinių šokių kolektyvo "Era" pasirodymais, kolektyvo vadovė Reda Žemelienė, atidžiai stebėjo teatro mokytojos Jūratės Videikienės paruoštą krikštynų kompoziciją. Renginio vedantieji Laura Bartusevičiūtė ir Raimondas Kiltinavičius visus supažindino su pagrindiniais gimnazijos simboliais ir reikšmėmis. Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė paprašė visus renginio dalyvius sugiedoti gimnazijos himną.

 

   Tą vakarą gimnazijos aktų salėje tvyrojo gera nuotaika, šiltos emocijos ir karšti aplodismentai.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija