foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

                      „Trečiasis lapkričio ketvirtadienis – Tarptautinė nerūkymo diena“

    Šią dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija surengė akciją „Čia nerūkoma“. Akcijai mokiniai rengėsi iš anksto. Jie darė įsėjamuosius ženklus „Čia nerūkoma“, „Rūkyti draudžiama“, rinko filmukus, kuriuos rodė per mokyklos televizorių pertraukų metu. Įspėjamieji ženklai buvo iškabinti mokinių mėgstamose rūkyti vietose. Akcijos dalyviai mano, kad ženklai kiek pristabdys rūkorius nuo rūkymo tose vietose.

Socialinė pedagogė  Nijolė Greičiuvienė

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija