foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vokiečių kalbos diplomas 2019

   Gegužės 14 dieną Vokietijos ambasadorės rezidencijoje Turniškėse mūsų gimnazijos mokinėms: AUSTĖJAI DILYTEI ir GABIJAI TELIŠAUSKAITEI buvo įteikti tarptautinio vokiečių kalbos egzamino Deutsches Sprachdiplom (DSD II) diplomai, įrodantys B2-C1 vokiečių kalbos mokėjimo lygį.

   Šio lygio diplomas suteikia galimybę studijuoti Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos universitetuose bei darbintis įmonėse ir organizacijose, kur reikalingas vokiečių kalbos mokėjimas. Jo galiojimo laikas neribotas.

   Sveikiname abi mokines išlaikiusias šį egzaminą ir linkime sėkmės laikant abitūros egzaminus.

Vokiečių kalbos mokytoja Sigita Gerulaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija