foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninė mokinių tarybos konferencija „Būk aktyvus“

   Kovo 14 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje įvyko tradicinė - rajoninė mokinių tarybos konferencija „Būk aktyvus“, skirta mokinių savivaldai stiprinti. Šiais metais dalyvavo mokinių savivaldos atstovai iš Jurbarko rajono mokyklų. Konferencijos užduotis atliko ir savo veiklą pristatė Eržvilko, Šimkaičių, Seredžiaus, Viešvilės, Veliuonos bei Smalininkų technologijų ir verslo mokyklų savivaldos atstovai. Dalyvius pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė turizmui Joana Reinolcaitė, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius, Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos tarybos pirmininkė Jurgita Kazinevičienė, Jurbarko rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkės pavaduotoja Kamilė Pernarauskaitė. Šventinę nuotaiką visiems dovanojo gimnazistė Emilija Barčauskaitė (muzikos mokytoja Gražina Mikšienė).

   Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė ir gimnazijos mokinių taryba.

   Konferenciją vedė gimnazijos mokinių tarybos atstovai: pirmininkas Irmantas Norkūnas, pavaduotojas Valdas Valavičius, narė Gabrielė Tirlikaitė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija