foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokslo ir žinių diena 2018

   2018 metai ypatingi Lietuvai nes šimtmečio sėkmės istoriją kūrė visi Lietuvos žmonės. Paminėję atkurtos Lietuvos šimtmetį kiekvienas radome savo ryšį, asmeninę patirtį, savo šventės emociją ir tradiciją.

   Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijai šie metai taip pat ypatingi todėl, kad ši mokslo šventovė švenčia 100-to metų jubiliejų. Rugsėjo 29-tą dieną vyks šimtmečio paminėjimo šventė.

   Rengininio vedantieji Vėjūnė Rupeikaitė ir Domantas Juškys pasveikino visus Rugsėjo 1-osios Mokslo ir žinių dienos proga bei pakvietė sugiedoti Lietuvos respublikos bei gimnazijos himnus. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarkiškių klubo prezidentas Romas Dainius ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Gimnazijos direktorius įteikė gimnazistams padėkos raštus už dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, renginiuose bei už labai gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti muzikos mokytoja Gražina Mikšienė su savo mokiniais Jogaile Gustaityte, Mantu Širkevičiumi, Guoda Stalgyte, Emilija Barčauskaite. Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius dalyvavusiems svečiams įteikė gimnazijos Metų knygą. Gimnazistai kartu su mokytojais pasveikino vieni kitus pasikartodami Marijono Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija