foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Dainų popietė „Dainoj mes išliksim gyvi“

   Lapkričio 23 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje, gimnazistės Ieva Sapronaitytė ir Guoda Stalgytė kartu su muzikos mokytoja Gražina Mikšiene dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialo valdybos organizuojamoje dainų popietėje „Dainoj mes išliksim gyvi“, skirtoje Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija