foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

„Europos sveikos Mitybos diena“ gimnazijoje 

   Ši diena gimnazijoje praėjo kaip visada sklandžiai ir su pasisekimu, nes paruoštas stendas priminė, kad lapkričio 8-oji yra „Europos sveikos Mitybos diena“.

   Šiemet buvo nutarta virti  košes, nes ne visi mėgsta košes ir neverda namuose, -  tai buvo tiesiog reklama, kokios skanios gali būti košės. Sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė kartu su technologijų mokytoja Irena Petruitiene pasitarė, kad mokytoja su savo vadovaujamų būrelių mokiniais išvirs ne kasdieniškas košes, o tokias, kurios mažai žinomos. Mokiniai pasirinko, kokias košes norėtų virti, išrašė jų receptus. Jie virė „Sorų su moliūgais“, „Morkų su obuoliais“, „Pikantišką ryžių su lęšiais“ košes. Košės buvo tikrai skanios. Jų atėjo ragauti mokytojai, direktorius, pavaduotojos, kitas gimnazijos personalas. Kam patiko ir ką sudomino, galėjo iš karto nusirašyti košių receptus, kurie buvo pakabinti šalia stalų esančioje lentoje. Kad košės buvo tikrai skanios, rodė greitai tuštėjantys puodai ir valgyti atėjusieji. (žiūrėti nuotraukas). 

 

Socialinė pedagogė, Vaiko gerovės komisijos narė Nijolė Greičiuvienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija