foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinė dingusių vaikų diena gimnazijoje

   Gegužės 25-ąją minima Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena. Šios dienos tikslas priminti, kad kas 2-3 minutes Europoje pranešama apie dingusį vaiką, taip pat priminti apie saugų elgesį su nepažįstamaisiais, naujais „draugais“, pelningo darbo darbdaviais, asmeninės informacijos platinimą socialiniuose tinkluose. Akcijos simbolis - balti paukščiai – simbolizuoja viltį ir tikėjimą, kad kuo daugiau vaikų grįš į savo namus pas vilties neprarandančius artimuosius.

   Šią dieną dorinio ugdymo pamokų metu buvo piešiami dingusių vaikų portretai stengiantis perteikti jo jausmus. Taip pat kalbėta apie vaikų dingimo priežastis ir prevenciją. 

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija