foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pristatome gimnazijos mokinių fotografijos parodą "Dienos fotografija"

   Mes neįsivaizduojame savo dienos be fotoaparatų ir su jais įamžintų prisiminimų. Šioje parodoje norėtume pasidalinti linksmomis akimirkomis iš renginių, kelionių, vasaros įspūdžių ar šiaip laisvalaikio. Kiekviena šios parodos nuotrauka yra įdomi ir turi savo istoriją.

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija