Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Lietuvoje vėl startavo „Vokiečių kalbos dienos“. Pagrindinis renginys mūsų gimnazijoje vyko 2017 m. spalio 18 d. Šiais metais į renginį atvyko du Erasmus mainų programoje dalyvaujantys studentai iš Vokietijos. Mokiniai pristatė savo projektinius darbus „WARUM DEUTSCH?“. Didelio susidomėjimo sulaukė projektiniai darbai apie dabartinę Vokietijos jaunimo kalbą, lankėmės Vytauto Didžiojo mokykloje, kur dainavome vokiškai, dalyvavome viktorinoje apie Vokietiją, vaišinomės kava ir saldumynais.

Vokiečių kalbos dienų iniciatoriai: Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Vokiečių kalbos mokytoja O. Stanaitienė

Pereiti prie turinio