foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pamoka kitoje aplinkoje

   Norėdami į savo kraštą pritraukti daug turistų, turėtume mokėti bent keletą užsienio kalbų ir gebėti įdomiai pristatyti savo vietovę. To mokomės jau mokyklos suole.

   Spalio 20 d. III klasių mokinių grupė su mokytoja Vita Pakinkyte rusų kalbos mokėsi neįprastoje aplinkoje - Krašto muziejuje. Žiūrėdami filmuotą medžiagą ir klausydami ekskursijos vadovės pasakojimo apie mūsų rajono įžymiausias vietas, praplėtė ne tik krašto pažinimo žinias, bet ir praturtino savo rusų k. žodyną, lavino bendravimo rusų k. įgūdžius.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija