foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“

   Kovo 8 d. 4M5 grupės mokiniams - vyko integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“. Mokiniai sužinojo, kas yra modifikuotas kintamumas, atliko klevo lapų matmenų statistinius tyrimus. Pamoką vedė matematikos mokytoja Z.Bilotienė ir biologijos mokytoja A.Plevokienė.

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija