foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“

  Š. m. vasario 26 d. gimnazijos 1b klasės moksleiviams vyko integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“. Mokiniai nagrinėjo K. Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas, ieškojo hiperbolių, aiškinosi jų naudojimo paskirtį. Sprendė matematines užduotis su hiperbolėmis.

   Pamoka buvo atvira, stebėjo mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Pamoką vedė mokytojos Irmanta Valošinienė ir Laimina Naujokienė.

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija