foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vasario 16 d. - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtos pamokos

  Vasario 16 d. - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtos pamokos kartu su Alytaus r. Daugų V. Mirono gimnazijos gimnazistais ir Sigita Juškevičiene bei mūsų gimnazijos I c klase ir Irma Savickaite. https://www.idomipamoka.lt/vasario-16/

   Pamokos metu gimnazistai kūrė akrostichus ir žinutę Lietuvai:  „Lietuva, gyvuok per amžius“. 

   Kartu dalyvavo Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje:  https://www.youtube.com/watch?v=rj-M2smKDnc&feature=youtu.be

   Kviečiame kiekvieną prisidėti prie Lietuvos kūrimo: mintyse svajoti, žodžiais išreikšti ir veiksmu kurti MŪSŲ LIETUVĄ. 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija