foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pilietiškumo pamoka

   Netrukus kovo 11 d. švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 - metį.

   Šios šventės proga, kuopos šauliai Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijoje dalyvavo, mokytojo Remigijaus Brazaičio iniciatyva organizuotoje „Pilietiškumo pamokoje“, susitikdami su 1 ir 2 klasių mokiniais.

   Kalbėjomės apie Lietuvos šaulių sąjungą ir jos veiklas, Lietuvos kariuomenę, pilietiškumą, Nepriklausomybę ir jos gynybą, būnant kariu ar šauliu.

   Pakvietėme moksleivius tapti jaunaisiais šauliais. 

   Nuotraukoje iš kairės svečiai Lietuvos šaulių sąjungos Petro Paulaičio  701 kuopos vadas Algirdas Genys, kuopos 2 būrio vadas ats. ltn. Kęstutis Sutkus, kuopos 3 būrio 2 skyriaus (moterų)  vadė Giedrė Jackienė, kuopos 3 būrio 2 skyriaus šaulė Gerda Sviderskytė, kuopos 2 būrio 2 skyriaus vadas ats. srž. Zigmas Dangėlas.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija