foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Atvira integruota rajoninė lietuvių k. ir literatūros bei matematikos pamoka

   Vasario 26 d. 2e klasėje mokytojos Asta Zikienė ir Violeta Greičiūnienė vedė atvirą integruotą rajoninę lietuvių k. ir literatūros bei matematikos pamoką „Dantės „Pragaro“ matematinė analizė“. Mokiniai ne tik prisiminė žymų viduramžių kūrėją, garsiąją poemą, bet ir atliko su „Pragaru“ susijusius matematinius skaičiavimus, šiuolaikiškai interpretavo kūrinį, net sukūrė 3D hologramą, vaizduojančią pragarą.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija