foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Netradicinės pamokos – „Menų diena“

   Birželio 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinės pamokos – „Menų diena“. Veiklą koordinavo dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.

   Dalyvavo mokiniai iš įvairių klasių, bei jų auklėtojai.

   Vaikai išbandė „Ebrų techniką“, tapė dažais ant stiklo.

 

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija