foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1A klasės projektinis darbas

   Birželio 11 d. Jurbarko krašto muziejuje buvome supažindinti su žymiausiais rajono lankytinais objektais. Grįžę į gimnaziją, kūrėme reklaminį plakatą, kviečiantį aplankyti Jurbarko kraštą.

 
  

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija