foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Atviros matematikos pamokos

   Šių metų sausio 25 dieną gimnazijos matematikos mokytoja Laimina Naujokienė vedė atviras matematikos pamokas 4M4, 2a, 1b klasėse kartu su savo buvusia mokine Aukse Virbauskaite tema „Kalendorius, laikas ir matematika“.  A.Virbauskaitė studijuoja KTU taikomąją matematiką ir dirba UAB „Inovatyvus partneris“ IT testuotoja. Mokiniai pamokoje sužinojo apie kalendorių, laiką ir sprendė su jais susijusius uždavinius. 

   

 

Istorijos mokytoja B. Genienės istorijos pamokos, skirtos Sausio 13-ajai paminėti.

   Laisvės gynėjų diena „gyvai“. Nuotoliniai mokinių susitikimai su Lietuvos kariuomenės atsargos seržantu majoru V.Geniu. Tema „ Jurbarkiečiai sausio mėnesio įvykiuose“.

 

 

Atvira integruota matematikos ir lietuvių k. ir literatūros pamoka „Kūčių bei Kalėdų tradicijos ir magija“

   Gruodžio 22 d. 1C klasėje vyko atvira integruota matematikos ir lietuvių k. ir literatūros pamoka „Kūčių bei Kalėdų tradicijos ir magija“. Nuotoliniu būdu pamoką vedė mokytojos Asta Zikienė ir Violeta Greičiūnienė. Pamokos metu mokiniai pateikė grupėmis atliktus namų darbus, kuriuose kūrybiškai apžvelgė didžiųjų metų švenčių tradicijas, susiejo jas su nūdiena, o atlikdami užduotis pamokos metu praktiškai pritaikė turimas žinias ir įgijo naujų.

Skaityti daugiau

Džiaugiamės bendradarbiavimu su buvusiais gimnazistais

   Lapkričio 24 dieną mokytojos Laiminos Naujokienės buvusi mokinė ir auklėtinė, šiuo metu KTU taikomosios matematikos III kurso studentė Ugnė Izokaitytė pravedė matematikos pamokas mokytojos gimtadienio proga IIa, IIe ir IVM4 klasėse.

Skaityti daugiau

Sergejaus Jesenino 125-osios gimimo metinės 

   Rusų kalbos besimokančius gimnazistus spalio-lapkričio mėn. rusų k. mokytojos pakvietė dalyvauti  kūrybinėse dailyraščio- iliustracijos kūrimo dirbtuvėse, skirtose rusų poeto Sergejaus Jesenino 125-osioms gimimo metinėms paminėti. (Spalio 3 d.)

Skaityti daugiau

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija