foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis projektas „Tautos identitetas heraldikoje ir architektūroje”

    Gimnazijos mokinės Paulė Vaitkutė, Ugnė Norkutė, Viktorija Tališauskaitė, vadovaujamos mokytojos Nijolės Kurtinaitienės, sėkmingai dalyvavo respublikiniame projekte „Tautos identitetas heraldikoje ir architektūroje”. Projektas skirtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 10 –mečiui paminėti.
    Paroda vyko Lietuvos Respublikos Seime nuo 2014 birželio 19 d.
    Projekto tikslas – pagilinti žinias apie Europos Sąjungos valstybių heraldiką, ieškoti Europos tautų kultūrų atspindžių architektūroje ir formuoti mokinių suvokimą, kad Lietuva yra neatskiriama     Europos dalis bei lavinti mokinių meninius gebėjimus.
    Parodoje pristatomuose kūriniuose atsispindi urbanistinio žanro ypatumai, atklydę iš praeities ir tyliai vegetuojantys dabartyje. Visai neseniai sukurtų ir jau grimztančių į užmarštį architektūrinių statinių egzistencija, atspindinti mūsų būsenas, lūkesčius…
    Dar kelios fotografijos iš parodos atidarymo šventės.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija