The Duke of Edinburgh's International Award

The Duke of Edinburgh's International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų.

DofE tarptautinių apdovanojimų programa yra išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų. Programa jiems padeda ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Stendinis Austėjos Dilytės pranešimas

Abiturientė Austėja Dilytė paruošė projektinį darbą anglų kalba. Austėja ir jos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė domėjosi žymaus anglų matematiko, logiko, rašytojo, anglikonų pastoriaus bei fotografo Lewis Carroll (1832-1898) kūryba ir biografija.

Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokiniams buvo pristatytas stendinis Austėjos Dilytės pranešimas, kuriame vaizdžiai pristatomi žymiausi Lewis Carroll kūriniai „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“.

DofE (The duke of edinburgh's international award) apdovanojimai 2019

Birželio 6 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje vyko DofE (The duke of edinburgh's international award) apdovanojimų programos dalyvių žygio dalies pristatymas bendruomenei.

Birželio 19 d. vyks apdovanojimų ceremonija, kurioje Gabrielė Gvazdauskaitė bus apdovanota bronzos lygio ženkleliu.

Skaityti daugiau

Europos namų tarptautinio bendradarbiavimo projektas „Būkim pažįstami“

Lietuvoje gyvena nemaža dalis žmonių, atvykusių iš įvairių, ne Europos Sąjungos, šalių. Remiantis sociologinių tyrimų rezultatais, didelė dalis Lietuvos gyventojų nenorėtų, kad jų kaimynas ar bendradarbis būtų užsienietis. Siekiant didesnio tarpusavio pažinimo ir supratimo, taip pat skatinant dialogą tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, įgyvendinamos Europos namų tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Būkim pažįstami“ veiklos. Mūsų gimnazijos mokytojų Jurgitos Kazinevičienės ir Algirdo Kazinevičiaus bei Jurbarko rajono Jaunimo reikalų tarybos pirmininkės Kamilės Pernarauskaitės iniciatyva, gegužės 22 d., Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos debatų klubo nariai, kuriems vadovauja anglų k. mokytoja Jurgita Kazinevičienė, dalyvavo diskusijoje anglų kalba „Lietuvos identitetas – tautų mozaika“. Diskusijos svečiai: projekto koordinatorė Jurga Budvilaitytė, politikos mokslų doktorantas Amalis (Indija) ir Japonų kalbą studijuojanti Olena (Ukraina).

DofE programos naujienos

Sveikiname Gabrielę Gvazdauskaitę, pasiekusią bronzos ženklelio apdovanojimo lygmenį DofE programoje!

DofE apdovanojimų programa visuomet yra iššūkis, kurį išsikėlė gimnazistės: Neringa Gailiūtė, Samanta Mažrimaitė, Ditė Vaitekūnaitė, Gabrielė Gvazdauskaitė ir Ieva Andriukaitytė.

Gegužės 20-21 d. įvykdydamos programos Žygio dalį. Starto ir finišo vieta pasirinkta vasaros estrada Girdžiuose, nakvynei – stovyklavietė netoli Jono Žemaičio bunkerio. Iš viso nueita 24 km. Žygio metu merginos taip pat įgyvendino ir grupėje išsikeltą tikslą – surinkti apie 30 skirtingų augalų lapų ir kaip galima daugiau jų įvardinti.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija