foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas LMNŠC „Sveikata visus metus“

   Mūsų gimnazija dalyvauja projekte LMNŠC „Sveikata visus metus“. Kovo 4 d. IIc ir IIe klasių mokiniai klausė paskaitą „Žalingų įpročių prevencija“, kurią skaitė Inga Molevaitė, vykdanti prevencines edukacijas ir bendradarbiaujanti su visuomenės sveikatos biuru..

Skaityti daugiau

,,Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos Erasmus+ grupė įsitikinusi - Pasaulio ateitis – jaunimo rankose"

 

   Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos ,,Erasmus+“ projekto - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“ ( „Eurotopija- geresnės ateities kūrimas plėtojant ekologišką gyvenimo būdą“) komanda sėkmingai tęsia prasmingą veiklą.

   Komandos nariai supranta, kad šiuo metu pasaulyje yra susidariusi ekologinės krizės situacija – klimato kaita, vandens išteklių tarša plastiku ir pramonės atliekomis, oro tarša išmetamomis automobilių dujomis bei netvarios energetikos atliekomis. Su šiais padariniais susiduria, apie juos girdi, skaito, mato vis daugiau paaugliško amžiaus jaunuolių, todėl ir tikėtina kyla natūralus poreikis kažko imtis. Ryškiausias klimato judėjimo veidas – paauglė Greta Thunberg.

Skaityti daugiau

Erasmus+ projektas 2 kelionė

    Gimnazijos Erasmus+ komanda išvyksta į savo antrą kelionę, į Mittersil gimnaziją Austrijoje. Šį kartą visos projekte dalyvaujančios mokyklos (Austrija, Italija, Vokietija, Suomija, Lietuva) turės pristatyti ekologines savo rajono ar šalies problemas, kurios yra įvairiapusės ir pasireiškia visuose mūsų planetos regionuose.

    Nežiūrint aktyvių tarptautinių pastangų, vis didėja pasaulinis išmetamų į aplinką teršalų kiekis. Per pastaruosius kelis dešimtmečius aplinkos problemos iš lokalių peraugo į regionines ir jau pasiekė pasaulinį mastą, keldamos visuotinės ekologinės krizės grėsmę.

Skaityti daugiau

Projekto „Auksinės minutės“ praktiniai mokymai

   Gruodžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko pirmosios pagalbos praktiniai mokymai moksleiviams. Mokymus vedė projekto „Auksinės minutės“ savanorių komanda, kuriuos į mūsų gimnaziją pakvietė biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė. „Auksinės minutės“ yra savanoriškas jaunų gydytojų ir medicinos studentų projektas, kurio metu siekiama apmokyti kuo daugiau moksleivių, kaip atlikti gaivinimą širdies sustojimo atveju, išpopuliarinti gaivinimo žinias Lietuvoje ir išgelbėti žmonių gyvybes.

Skaityti daugiau

Susitikimas su Jurbarko savivaldybės turto ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistu Dainiumi Večersku

   Lapkričio 27 d. vyko susitikimas su Jurbarko savivaldybės turto ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistu Dainiumi Večersku, kurio viena iš darbo sričių yra rajono aplinkosauga. Susitikimą organizavo projekto Erasmus+ grupės nariai, vadovaujami mokytojos Astos Akutaitienės. Susitikime buvo kalbama apie ekologines problemas Jurbarko rajone: upių, vandens telkinių užterštumą, atliekų rūšiavimą.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija