Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Jurbarko sporto klubas „Pantera“ kartu su Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazija, organizuoja pažintinius „Susipažink su dvikovinio sporto šakomis“ užsiėmimus mokyklos moksleiviams. Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje užsiėmimai bus vedami kiekvieno mėnesio trečią ir ketvirtą savaitę. (5 dienas per savaitę, po 5 užsiėmimus per dieną), atsižvelgiant į mokyklų sudarytą pamokų tvarkaraštį. Pažintinių užsiėmimų metu dalyvaus apie 300 moksleivių.

Užsiėmimų metu moksleiviai susipažins su šiomis dvikovinio sporto šakomis: džiudžitsu imtynėmis ir MMA (Maišytais kovos menais). Taip pat planuojame pravesti po keletą bendrų pažintinių kovos menų užsiėmimų moksleiviams kartu su policijos pareigūnais.

Projekto eiga
Spaudoje
Jurbarko “Šviesa”
Jurbarko “Mūsų laikas”
Vaizdo medžiaga  – facebook paskyroje ir antra dalis

Pereiti prie turinio