Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Jurbarke spalio 29 d. įvyko MMA varžybos, kurių organizatoriai buvo sporto klubas „Pantera“ Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ ir Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija. Varžybose dalyvavo 92 dalyviai. Jauniausi sportininkai iki 14 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni ir suaugę kovojo MMA narve. MMA sportas tampa vis populiaresnis, ką rodo didelis dalyvių skaičius. Varžybos buvo geras pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kurios vyks jau š. m. gruodžio 10 d. Susumavus visus rezultatus pagrindinė Žalgirio taurė atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šiaulių „Fighting and Fitness center“ , trečioji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams. Didelis ačiū Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu, tiek ruošiant varžybas, tiek joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojat dalyvių taškus ir norą saugoti sportininkų sveikatą.

Sporto klubo „Pantera“ komanda užėmė I vietą

Individualios prizinės vietos:

Pagal MMA taisykles

I vieta
Nedas Kurelaitis, Deivydas Zambacevičius, Paulius Karpavičius, Mantas Icikevičius, Augustinas Orentas, Milanas Majauskas, Dominykas Bertašius, Edas Strakšys

II vieta
Justas Vyturys, Aivaras Banaitis, Simas Kveselys. Ernestas Mažintas, Neilas Strakšys, Styvenas Stonys

III vieta
Erikas Rukšnaitis, Eidvinas Vaitkus, Modestas Narbutas, Rytis Kveselys

Pagal kikbokso (K-1) taisykles

I vieta
Eidvinas Vaitkus, Milanas Majauskas

II vieta
Mantas Dobilas, Modestas Narbutas, Deivydas Pratašius, Styvenas Stonys, Aretas Borusas, Rytis Kveselys

III vieta
Gražvydas Vedeckis, Aivaras Margevičius, Simas Kveselys, Deividas Staškus

Pereiti prie turinio