Smalininkų Senjorų namai

Lapkričio 28 d. 2b klasės mokiniai Gabija Tūtoriūtė, Rokas Ralys, 2a  klasės mokinia Patricija Baužaitė,  4c Marta Krikščionaitytė ir 2c kl. mokiniai ir klasės auklėtoja Loreta Tamošaitienė aplankė Smalininkų Senjorų namų senjorus. Šiam susitikimui mokiniai ruošėsi iš anksto kartu su technologijų mokytoja Irena Petruitiene iškepė pyragą, o su muzikos mokytoja Jolanta Gudeliene paruošė koncertinę programą.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija