foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pirmoji Lietuvoje Neuromokslų Brain bee olimpiada

   Pirmą kartą Lietuvoje sausio – balandžio mėn. vyksta Neuromokslų Brain bee olimpiada anglų kalba, kurioje dalyvauja ir mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Barbora Jociutė (biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė). Gimnazistė sėkmingai įveikė pirmąjį bičių varžybų etapą.

   Džiaugiamės Barboros pasiekimais.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija