foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2021 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiada

   Haroldas Kuliešius IIIA klasės mokinys, dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė, užėmė II-ąją vietą, 2021 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje, II-ojo etape, tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“, kuris vyko Jurbarko rajone vasario 26 d. nuotoliniu būdu.

   Pasižiūrėkime ir pasidžiaukime Haroldo darbais, bei virtualia rajoninės dailės olimpiados dalyvių paroda.

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija