foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Rajoninės olimpiados 2018-2019 m. m.

 Informatikos olimpiada
(įvyko 2018 m. gruodžio 11 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

I

Armandas Matkevičius

III gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Marius Jasiūnas

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Tautvydas Juškys

IV gimn.

Erika Liutkevičienė

II

Ernestas Škudzinskas

III gimn.

Erika Liutkevičienė

III

Martynas Beržinskas

III gimn.

Erika Liutkevičienė

Chemijos olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 11 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Nojus Mikelionis

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Gabija Rinkevičiūtė

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Rokas Bružaitis

IX

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Barbora Jociutė

X

Aldona Norkuvienė

II

Emilija Barčiauskaitė

X

Aldona Norkuvienė

III

Paulina Vilkenytė

X

Aldona Norkuvienė

I

Neringa Gailiūtė

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

II

Aušrinė Kovalenkaitė

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

III

Armandas Matkevičius

XI

Laimutė Čiečkiuvienė

I

Marius Jasiūnas

XII

Aldona Norkuvienė

II

Austėja Dilytė

XII

Aldona Norkuvienė

III

Normantas Bataitis

XII

Aldona Norkuvienė

 XI klasės mokinių anglų kalbos olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 8 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Gintarė Gabrielė Gabšytė

Lina Maskolaitienė

II

Neringa Gailiūtė

Lina Maskolaitienė

III

Paulius Bainoravičius

Gitana Bajorinaitė

 Matematikos olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 16 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

II-III

Matas Stankaitis

IX

Asta Zikienė

I

Agnė Sapronaitytė

X

Birutė Galbogienė

II

Tomas Martišius

X

Birutė Galbogienė

III

Sandra Spaustynaitytė

X

Birutė Galbogienė

I

Armandas Matkevičius

XI

Asta Zikienė

II

Augustė Pocevičiūtė

XI

Dalia Kondrotaitė

III

Povilas Samuilis

XI

Dalia Kondrotaitė

III

Ernestas Škudzinskas

XI

Asta Zikienė

I

Austėja Dilytė

XII

Dalia Kondrotaitė

II

Edmundas Martynaitis

XII

Asta Zikienė

III

Marius Jasiūnas

XII

Dalia Kondrotaitė

 Biologijos olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 18 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Miglė Remeikytė

IX

Janina Ašutaitytė

II

Nojus Mikelionis

IX

Janina Ašutaitytė

III

Liepa Pažereckaitė

IX

Janina Ašutaitytė

I

Barbora Jociutė

X

Janina Ašutaitytė

II

Agnė Sapronaitytė

X

Janina Ašutaitytė

I

Viktorija Rainytė

XI

Janina Ašutaitytė

II

Augustė Pocevičiūtė

XI

Janina Ašutaitytė

I

Normantas Bataitis

XII

Janina Ašutaitytė

II

Austėja Dilytė

XII

Janina Ašutaitytė

 IX–XII klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 24 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Barbora Jociutė

X

Vilija Bartusevičienė

II

Gabija Rinkevičiūtė

IX

Violeta Greičiūnienė

II

Normantas Bataitis

XII

Saulius Ambrazaitis

Fizikos olimpiada
(įvyko 2019 m. vasario 1 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Nojus Mikelionis

IX

Antanas Kiniulis

II

Rokas Bružaitis

IX

Antanas Kiniulis

I

Barbora Jociutė

X

Antanas Kiniulis

III

Orestas Palšauskas

X

Antanas Kiniulis

II

Neringa Gailiūtė

XI

Antanas Kiniulis

III

Povilas Samuilis

XI

Antanas Kiniulis

II

Aleksandras Davidavičius

XII

Antanas Kiniulis

III

Monika Lukošiūtė

XII

Antanas Kiniulis

 XI klasės mokinių vokiečių kalbos olimpiada
(įvyko 2019 m. sausio 31 d. )

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė ir lygis

Klasė

Mokytojai

I

Gytis Gotautas, B1

XI

Sigita Gerulaitienė

II

Kamilė Ambrutaitytė, B1

XI

Sigita Gerulaitienė

II

Viktorija Braženko, B1

XI

Sigita Gerulaitienė

 X–XI klasių mokinių rusų kalbos olimpiada
(įvyko 2019 m. vasario 12 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Mokytojai

I

Viktorija Braženko

Svetlana Stankevičienė

III

Matas Šimkus

Vita Pakinkytė

 Jurbarko rajono mokinių technologijų olimpiada
(įvyko 2019 m. vasario 13 d.)

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Amžiaus grupė

Praktinė veikla

Mokytojai

I

Irmantas Norkūnas

II

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

I

Erika Matijošaitytė

III

mityba

Irena Petruitienė

II

Evelina Pečiulytė

III

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

III

Rokas Bružaitis

II

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

III

Antanas Gustaitis

III

konstrukcinės medžiagos

Adolfas Būblaitis

III

Barbora Jociutė

II

tekstilė

Irena Petruitienė

 Geografijos olimpiada 
(įvyko 2019 m. kovo 12 d. )  

Vieta

Mokinio (ės) vardas, pavardė

Klasė

Mokytojai

I

Inga Filipsons

XII

Birutė Pauliukienė

II

Ramūnas Bartkus

XII

Birutė Pauliukienė

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija