foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos 100-metis

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20
 

Vaikų linijos telefonas

Tarptautiniai konkursai

Tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas

   Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS“ ir gavo padėkos raštą. Mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Žiūrėti dalyvių darbus.

Žiūrėti padėkos raštą.

Tarptautinis šokių konkursas „SHOCK“

   Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokių studijos „ERA“ merginos dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „SHOCK“ ir laimėjo 2 vietą.

   Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis.

WORLD DANCE WEEK 2012

   Sveikiname Eivą Dobilaitę, sėkmingai pasirodžiusią pasaulinėje šokių savaitėje „World dance week 2012“ Lenkijoje. Gimnazistė laimėjo 3 vietą „Solo hip hop Freestyle" (26 dalyviai), 4 vietą „Duo hip hop" su Goda iš Klaipėdos (16 duetų) ir 6 vietą „Solo show dance" (18 dalyvių).

   Trumpas Eivos komentaras: „Emocijos ir nuotaikos pačios geriausios, pirmą kartą pamačiau tokio aukšto lygio varžybas, supratau kaip toli pažengęs šokių pasaulis ir kiek reikia dirbti. Labai džiaugiuosi galimybe ten dalyvauti, pasisėmiau patirties ir tai skatina dar labiau tobulėti, o tai ir yra didžiausias malonumas J“.

Tarptautinė konferencija "Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai” vyko Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje 2012 m. kovo 23 d.  

   4d kl. mokinių Gretos Žievytės, Austėjos Urbonaitės ir 2c kl. mokinės Deimantės Gudelytės (projektinių darbų vadovė – matematikos mokytoja Laimina Juškienė) projektiniai darbai buvo pristatyti konferencijoje ir apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.  

   Mokinės džiaugiasi, kad darbų pristatymą  įvertino konferencijos konsultantai dr. Roma Kačinskaitė, ŠU matematikos katedros profesorė ir dr. Renata Macaitienė ŠU matematikos katedros docentė.

 Konkursas DNR dienai paminėti

   Kristinos Perminaitės projektinis darbas (projektinio darbo vadovė - anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė), skirtas DNR dienai paminėti, Europos Žmogaus Genetikos Draugijos organizuotame tarptautiniame rašinių konkurse buvo įvertintas garbės raštu.

   Konkurse dalyvauti paraiškas atsiuntė 130 dalyvių iš 12 šalių. 4 iš jų laimėjo prizines vietas, 10 apdovanoti garbės raštais. Rašinius vertino Europos Žmogaus Genetikos Draugijos  Švietimo komitetas. Šių 14 pasižymėjusių studentų vardai buvo paskelbti bei plojimais pagerbti  Europos Žmogaus Genetikos konferencijoje Amsterdame, kurioje dalyvavo 2000 tarptautinių mokslininkų ir daktarų.

   Kristinos rašinys patalpintas Europos Žmogaus Genetikos Draugijos (The European Society of Human Genetics) svetainėje http://www.dnaday.eu/.

 

 

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija