foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

XIV-ojo kasmetinio Europos mokinių darbų, skirtų DNR dienai paminėti, nacionalinio konkurso laimėtoja – Barbora Jociutė

   Balandžio 25-ąją minėjome tarptautinę DNR dieną. Šiai šventei paminėti Amerikos žmogaus genetikos draugija ir Europos žmogaus genetikos draugija organizuoja moksleivių darbų konkursą, prie kurio kasmet prisijungia ir Lietuvos žmogaus genetikos draugija, organizuojanti nacionalinį etapą. Ta proga balandžio 23 d. nuotoliniu būdu įvyko baigiamasis šventinis renginys, kurio metu buvo apdovanoti laimėtojai. Pagrindinį prizą, Lietuvos žmogaus genetikos draugijos premiją už darbą „Jau yra nusekvenuoti įvairių gyvybės formų (nuo virusų iki žmogaus) genomai. Kokia to reikšmė?“, laimėjo mūsų gimnazijos IV klasės mokinė Barbora Jociutė, darbo vadovė biologijos mokytoja ekspertė Janina Ašutaitytė.

DNR diena programa 2021

Padėka Barbora Jociutė

Padėka Janina Ašutaitytė

 

   

https://www.genetika.mf.vu.lt/.../515-pamineta-dnr-diena...

https://www.facebook.com/VU.MF.ZMGK/photos/a.1583074055300175/2896069784000589/

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija