foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinis  chemijos konkursas „Koks nuostabus medžiagų pasaulis“

   II B  klasės mokinė Miglė Šašytė ir II D klasės mokinys Kajus Kuncaitis, vasario 24  d. dalyvavo respublikiniame  chemijos konkurse „Koks nuostabus medžiagų pasaulis“  ir buvo apdovanoti padėkomis (chemijos mokytoja A.Norkuvienė). 

Sveikiname ir didžiuojamės  savo mokiniais

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija