foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Piešinių konkursas -„DRAUGIŠKESNIS PASAULIS SU AVIACIJOS SPORTU“ 

   Sveikiname mūsų gimnazijos 1B klasės mokinį Artūrą Juozapą Purlį (dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė), tapusiu laureatu, (tarp 452 dalyvių), tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) piešinių konkurse -„DRAUGIŠKESNIS PASAULIS SU AVIACIJOS SPORTU“ nacionaliniame ture, su piešiniu „Svajonė“.

  

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija