foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas „Praeities stiprybė-dabarčiai”

   Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM, Vilniaus universiteto istorijos fakultetas ir Lietuvos istorijos asociacija ketvirtus metus organizuoja nacionalinį konkursą „Praeities stiprybė-dabarčiai”. Konkursas vyksta 2018-12-01-2019-05-17 Konkurso tikslas-ugdyti mokinių pilietiškumą, istorinę savimonę, skatinti savo krašto Laisvės kovų paveldo pažinimą, domėjimąsi Lietuvos gynybos sistema ir būdais. Pirmą kartą konkurse dalyvavo gimnazijos komanda: Rugilė Kriščiukaitytė, Kamilė Eizaitė, Indrė Jasiūnaitė, Sabina Račaitė, Raminta Juškytė, Karolina Klimavičiūtė. Komandos vadovas istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

Konkursas susideda iš keturių etapų.
Gimnazijos komanda dalyvavo:
1 etape 2018-12-01-2019-02-16
2 etape 2019-02-18-2019-02-25

   Siekiant geriau atlikti kūrybinį tiriamąjį darbą į gimnaziją atvyko kūrybinės dirbtuvės, kurioms vadovavo Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė. Konsultantai teikė pagalbą iš meninės ir istorinės pusės. Konkursui buvo pateiktas gimnazijos komandos sukurtas meninis, istorinis vaizdo kūrinys „Praeitis mena“. Už pagalbą montuojant šį kūrinį komanda nuoširdžiai dėkoja Gabrielei Zaronaitei ir informacinių technologijų mokytojai Erikai Liutkevičienei. Kūrinio pagrindą sudaro jurbarkiečių tremtinių Eleonoros ir Kęstučio G. atsiminimai. Šį meninį istorinį vaizdo kūrinį galima matyti www.youtube.com.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija