foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Gera žinia iš Čekijos, iš 11-ojo tarptautinio kultūros festivalio

    Į Pietų Moravijoje Brno mieste vykusį tarptautinį kaligrafijos konkursą „Nurašinėjame Puškiną“, skirtą rusų literatūros pradininko A.S. Puškino kūrybai ir 220 poeto gimimo metinėms paminėti savo darbus – rusų kalba perrašytas poeto eilėraščių ištraukas, papuoštas iliustracijomis, siuntė ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Skaityti daugiau

Tarptautinis šokių konkursas „SPACE"

   Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos šokių studija „Era“ dalyvavo balandžio 14 dieną Vilniuje, tarptautiniame šokių konkurse „SPACE". M9sū šokėjos, vyresniųjų amžiaus pogrupyje komisijos atviru balsavimu, buvo įvertintos antrąja vieta. Kolektyvo vadovė, choreografė Reda Žemelienė.

Tarptautinis užsienio kalbų konkursas „Kalėdos keliauja per pasaulį“

   2019 m. gruodžio 5 dieną dvi mūsų gimnazijos komandos „No Brainers“ 2A klasė (Jakubaitis Eimantas, Kavaliauskas Karolis, Kuliešius Eisvinas, Kuliešius Haroldas, Mockus Ugnius, Trumpickas Tajus Jonas, ruošė mokytojos V. Pakinkytė ir D. Karčiauskienė) ir JAGGS 3A, 3B klasės (ruošė mokytoja J. Kazinevičienė) išvyko į Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje organizuojamą tarptautinį užsienio kalbų konkursą „Kalėdos keliauja per pasaulį“. Konkurse dalyvavo ir mokiniai, kurie atvyko iš Latvijos. Komandų prisistatymai buvo labai kūrybiški. Renginio dalyviai išbandė savo jėgas ir Proto mūšyje anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Skaityti daugiau

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija