foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“

  Vasario 25 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazija surengė respublikinę mokytojų ir mokinių konferenciją „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“. Nuotoliniu būdu vykusiame renginyje buvo skaitomi įvairūs moksliniai pranešimai, dalintasi gerąja patirtimi bei patarimais.

   Mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Barbora Jociutė konferencijoje skaitė pranešimą „Mano sodo augalų ligos“ ir buvo apdovanota padėkos raštu (mokytoja Janina Ašutaitytė).

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija