foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinė mokinių tarybų konferencija „Būk aktyvus“

   Kovo 2 d. vyko Respublikinė mokinių tarybų konferencija „Būk aktyvus“, kurią organizavo mūsų mokyklos Gimnazijos mokinių taryba, direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Gudelienė, II e klasė ir jų klasės vadovė I. Valošinienė. Konferencijoje dalyvavo virš 90 švietimo įstaigų atstovų iš skirtingų Lietuvos mokyklų. Džiaugiamės draugyste su Šilalės r., Šakių, Kauno ir mūsų rajono mokyklų Mokinių tarybų atstovais, kurie pristatė paskutinių metų nuveiktas veiklas, pasidalino darbo organizavimo, komandos telkimo patirtimis. Po pranešimų pristatymų bendroje erdvėje mokiniai buvo suskirstyti į grupes, kuriose aptartos komunikavimo, mokyklinių uniformų, lyderystės, saviraiškos, atsakomybės bei pilietiškumo, laisvalaikio leidimo karantino metu, mokinių savivaldos veiklos bei veiklų skatinimo temos. Darbą grupėse moderavo mūsų gimnazijos Mokinių tarybos atstovai. Renginio pabaigoje pristatytos darbo grupėse išvados, padaryta renginio rezoliucija, aptarta konferencijos nauda jos organizatoriams.

  

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija