foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinė konferencija „Poeto Vytauto Mačernio likimo žvaigždės“

   Spalio 12 d. Telšiuose, Žemaitės gimnazijoje, vyko konferencija, skirta paminėti buvusį gimnazistą – poetą Vytautą Mačernį. Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Liepa Pažereckaitė, Neringa Gailiūtė ir Sabina Račaitė kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene. Pirmiausia Telšių Žemaitės gimnazijos sode buvo iškilmingai atidengtas paminklas poetui, vėliau pristatytos kūrybinės interpretacijos ir pranešimai.

   Ie klasės mokinė Liepa Pažereckaitė skaitė pranešimą tema „Vytauto Mačernio asmenybės bei poezijos įtaka šiandienos jaunajam kūrėjui”, kuriame atskleidė, kokią reikšmę jos kūrybai turėjo poeto sonetai. Konferencijos metu buvo gilinamasi ne tik į poeto asmenybę, jo gyvenimą ir kūrybą, bet ir ieškoma atsakymų į klausimus, kuriuos jis kėlė savo kūryboje – ir vedėjai, ir dalyviai tikrai sužinojo kažką naujo, išsiskirstė su džiaugsmingu Vytauto Mačernio atminimu širdyje.

Neringa Gailiūtė, IIIb klasės mokinė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija