foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Respublikinė matematikos ir informacinių technologijų konferencija

  Gegužės 11 dieną du mūsų mokyklos dvyliktokai – Raminta Vasilevičiūtė bei Pijus Bastys dalyvavo respublikinėje matematikos ir informacinių technologijų konferencijoje „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose Lietuvos 100-mečio kontekste“, kuri vyko Vilniuje, Swedbanko generaliniame pastate. Konferenciją organizavo Vilniaus Saulės privati gimnazija.

   Projektinių darbų diapazonas buvo itin platus: nuo roboto - voro, mobiliųjų aplikacijų iki kriptovaliutų. Mokiniai ne tik stebėjo kitų moksleivių projektinius darbus, tačiau kiekvienas turėjo pristatyti savąjį. Už tiriamuosius darbus „Matematinių terminų kaita Lietuvoje“ ir „Fraktalai“ mūsų gimnazijos mokiniai Raminta Vasilevičiūtė ir Pijus Bastys buvo apdovanoti paskatinamuoju prizu. Mokinius ruošė matematikos mokytoja Asta Zikienė.

   Konferencijoje buvo pristatyta penkiolika projektinių darbų, tačiau tik šeši iš jų gavo prizus.

 

Asta Zikienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija