Respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“

Vasario 25 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazija surengė respublikinę mokytojų ir mokinių konferenciją „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“. Nuotoliniu būdu vykusiame renginyje buvo skaitomi įvairūs moksliniai pranešimai, dalintasi gerąja patirtimi bei patarimais.

Skaityti daugiau

XX tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

Š. m. kovo 5 d. mūsų gimnazijos 2a klasės mokinės Armanda Urpšaitė ir Skaistė Liubancaitė dalyvavo XX tarptautinėje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“ konferencijoje. Jos pristatė integruotą matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros projektinį darbą „2020-ieji“.

Skaityti daugiau

Respublikinė mokinių tarybų konferencija „Būk aktyvus“

Kovo 2 d. vyko Respublikinė mokinių tarybų konferencija „Būk aktyvus“, kurią organizavo mūsų mokyklos Gimnazijos mokinių taryba, direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Gudelienė, II e klasė ir jų klasės vadovė I. Valošinienė. Konferencijoje dalyvavo virš 90 švietimo įstaigų atstovų iš skirtingų Lietuvos mokyklų. Džiaugiamės draugyste su Šilalės r., Šakių, Kauno ir mūsų rajono mokyklų Mokinių tarybų atstovais, kurie pristatė paskutinių metų nuveiktas veiklas, pasidalino darbo organizavimo, komandos telkimo patirtimis. Po pranešimų pristatymų bendroje erdvėje mokiniai buvo suskirstyti į grupes, kuriose aptartos komunikavimo, mokyklinių uniformų, lyderystės, saviraiškos, atsakomybės bei pilietiškumo, laisvalaikio leidimo karantino metu, mokinių savivaldos veiklos bei veiklų skatinimo temos. Darbą grupėse moderavo mūsų gimnazijos Mokinių tarybos atstovai. Renginio pabaigoje pristatytos darbo grupėse išvados, padaryta renginio rezoliucija, aptarta konferencijos nauda jos organizatoriams.

Gamtos tyrimų būrelio konferencija

Gimnazijos Gamtos tyrimų būrelis, vadovaujamas biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės, mokslo metus užbaigė tradicine konferencija. Tik šį kartą ji kitokia, nes vyko nuotoliniu būdu. Konferencijos metu buvo pristatomi 2 ir 3 gimnazijos klasių mokinių, lankančių būrelį, projektiniai darbai, ir karantino metu būrelio narių atlikti tiriamieji darbai. O visų metų būrelio veiklą pristatė ir apibendrino mokytoja J. Ašutaitytė.

Skaityti daugiau

Respublikinė mokytojų metodinė konferencija „Mokymo(si) sėkmė pamokoje“

Vasario 18 dieną vyko respublikinė mokytojų metodinė konferencija „Mokymo(si) sėkmė pamokoje“. Konferenciją organizavo Vilkyškių Johaneso Bobrivskio gimnazija. 5 sesijų metu buvo išklausyta 24 pranešimai įvairiomis temomis. Mokytojai dalinosi gerąja patirtimi  kaip motyvuoti mokinius, kad jie patirtų sėkmę pamokoje bei neformalioje veikloje.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija