Gamtos tyrimų būrelio konferencija

Gimnazijos Gamtos tyrimų būrelis, vadovaujamas biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės, mokslo metus užbaigė tradicine konferencija. Tik šį kartą ji kitokia, nes vyko nuotoliniu būdu. Konferencijos metu buvo pristatomi 2 ir 3 gimnazijos klasių mokinių, lankančių būrelį, projektiniai darbai, ir karantino metu būrelio narių atlikti tiriamieji darbai. O visų metų būrelio veiklą pristatė ir apibendrino mokytoja J. Ašutaitytė.

Skaityti daugiau

Respublikinė mokytojų metodinė konferencija „Mokymo(si) sėkmė pamokoje“

Vasario 18 dieną vyko respublikinė mokytojų metodinė konferencija „Mokymo(si) sėkmė pamokoje“. Konferenciją organizavo Vilkyškių Johaneso Bobrivskio gimnazija. 5 sesijų metu buvo išklausyta 24 pranešimai įvairiomis temomis. Mokytojai dalinosi gerąja patirtimi  kaip motyvuoti mokinius, kad jie patirtų sėkmę pamokoje bei neformalioje veikloje.

Rajoninė konferencija, skirta Vaižganto metams

Lapkričio 27 d. viešojoje bibliotekoje vyko konferencija Jurbarko rajono ugdymo įstaigų lietuvių kalbos mokytojams ir jų mokiniams „Rašyti – tai duoti ką nors nauja dvasiška“ (Vaižgantas)“, skirta LR Seimo paskelbtiems J. Tumo – Vaižganto metams paminėti.
  Konferencijoje buvo pristatyta 13 tiriamųjų bei kūrybinių darbų. Nors gyvenime Vaižgantas buvo draugiškas ir smagus, bet aptarti jo biografiją ar kūrybą buvo nemažas iššūkis, ypač jaunesnio amžiaus mokiniams.

Konferencija, skirta Vaižganto metams

Gegužės 15 d. gimnazijos mokinės kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Violeta Greičiūniene važiavo į Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnaziją, kur vyko mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Rašyti - tai duoti ką nors nauja dvasiška“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto 150-mečiui paminėti. Konferencijos pradžioje vyko Vilniaus miesto lietuvių kalbos konkursų apdovanojimai, o vėliau savo pranešimus skaitė renginio dalyviai. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos mokinė Neringa Gailiūtė, kuri skaitė savo kūrybos haiku ciklą, skirtą Vaižgantui. Visi konferencijos dalyviai bei juos konsultavę mokytojai gavo įsimintinų dovanų, iš renginio grįžo sužinoję daugiau apie Vaižgantą, jo gyvenimą ir kūrybą.

Sabina Račaitė, Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

2019 m. kovo 1 d. matematikos mokytoja Laimina Juškienė su moksleiviais Ieva Andriukaityte (1D) ir Matu Lukoševičiumi (1C) vyko į tarptautinę konferenciją „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Mokytojos vadovaujami, mokiniai paruošė ir pristatė projektą „Šaknis“. Pristatymo metu Matas pademonstravo, kaip ištraukti kvadratinę šaknį be skaičiuoklio pagalbos iš bet kokio skaičiaus. Konferencija vyko Šiaulių Universitete.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija