foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

2017 m. užsienio kalbos (vokiečių) VBE rezultatai 

Mūsų gimnazijos mokiniai išlaikė užsienio kalbos (vokiečių) egzaminą ir gavo II-o laipsnio diplomą. Šis egzaminas užskaitomas kaip užsienio kalbos (vokiečių) valstybinis brandos egzaminas, kurio 100 balų įvertinimą gavo šie mokiniai:

  • Samanta Kazėnaitė – 100 balų
  • Simonas Radžius – 100 balų
  • Karolina Sabaitė – 100 balų
  • Žanas Novertaitis – 100 balų

Žanas Novertaitis laikė ir užsienio kalbos (vokiečių) VBE ir surinko 90 balų.

Užsienio kalbos (vokiečių) mokytoja Ona Stanaitienė.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija