foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos šimtukininkų pagerbimas

   2014 m. liepos 10 d. gimnazijos šimtukininkus pasveikino meras Ričardas Juška ir švietimo skyriaus pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė. Į šį susitikimą buvo pakvieti Neringa Jucevičiūtė, Neringos mama Vilija Jucevičienė, Neringos auklėtoja Nijolė Kurtinaitienė, dirketoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, abiturientai Miglė Matukevičiūtė, Agnė Stankaitytė, Agnė Treinytė, Deividas Ivaškevičius, Samanta Šmuilaitė, Dovilė Dubinskaitė, Simonas Mikšys. Visi oficialaus susitikimo dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o taip pat turėjo puikią galimybę aptarti pasibaigusią brandos egzaminų sesiją ir išsvajotų studijų ateities planus.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija