foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Triukšmo suvokimo diena

Kasdien mus supa daugybė garsų - vieni iš jų malonūs, kiti erzina. Žmogus prisitaiko prie nuolatinio triukšmo ir tarytum jo nejaučia. Tačiau neigiamas triukšmo poveikis dėl to nesumažėja. Dėl per didelio triukšmo yra dirginama centrinė nervų sistema, jaučiamas stresas, gali atsirasti klausos sutrikimai. 

Kaip ir kiekvienais metais, paskutinįjį balandžio mėnesio trečiadienį buvo minima Tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aktualią triukšmo problemą ir skatinti tylesnių ugdymo įstaigų bei tylesnės poilsio aplinkos kūrimą. 

Tylos valandėlės žmogui yra būtinos, todėl rekomenduojama bent tada, kai leidžia sąlygos (rytais ir vakarais, prieš miegą) pabūti tyloje, pasiklausyti savo minčių, pačios tylos, savaitgaliais pasivaikščioti gamtoje ir išgirsti „natūralų triukšmą” – paukščių čiulbesį, upelio čiurlenimą, medžių šlamesį... fotomin

Šiai dienai paminėti, piešėme lietaus lašelius, kurie simbolizuoja tylą, o ant jų rašėme savo asmeninius išgyvenimus apie tylą, jos svarbą žmogaus gyvenime. Septintos pamokos metu, prisidėjome prie akcijos ir patylėjome keletą minučių, kad pajustume tylą. Pertraukų metu klausėmės gamtos garsų, kurie privertė patylėti ir suklusti, todėl šiandien mokykloje susikaupimo buvo daugiau, o triukšmo - mažiau!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija