foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Nacionalinis Kokybės Ženklas už pateiktą projektą „FOLLOW THE ART“

   Kokybiški ir geri darbai, kūrybingumas ir darbštumas visada atneša rezultatus.  Mūsų eTwinning projektui suteiktas  Nacionalinis Kokybės Ženklas už kokybiškai įvykdytą ir vertinimui pateiktą projektą „FOLLOW THE ART“. Labai didžiuojuosi dalyvavusiais moksleiviais Haroldu Kuliešium, Eisvinu Kuliešium, Roku Grinkevičium, Vilte Luzgauskaite ir Migle Tervainyte bei dėkoju dailės mokytojai Jurgitai Davidavičienei už pagalbą ir mokytojai Violetai Greičiūnienei už idėjas. Ačiū visiems ir geros kloties ateities projektuose.

   Pridedame paskutinę bendrą veiklą Dėlionę pagal projekto pavadinimą  - Follow the Art PUZZLE

   Mokinių kokybės ženkleliai:

  1. V.Luzgauskaitė
  2. M.Tervainytė
  3. R.Grinkevičius
  4. E.Kuliešius
  5. H.Kuliešius

Projekto koordinatorė Asta Akutaitienė

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija